Головна >> Наші спеціалісти >> В'юшкіна Людмила

В'юшкіна Людмила

 

Спеціаліст з закордонної нерухомості (Турція, Болгарія, Кіпр)

Фахівець із закордонної нерухомості.Допоможе: купити будинок або квартиру вашої мрії біля моря, для життя, відпочинку або інвестицій, підібрати найкращу нерухомість на вигідних умовах з мінімальним входом від 30% та максимальною безпроцентною розстрочкою від забудовника до 72 місяців. Працює в дистанційному режимі та надає безкоштовні консультації

Відгуки клієнтів

26.05.2023  Вікторія

Співпрацею з агенством АН ДНЕПР-СИТИ залишилась дуже задоволеною.Робота була злагоджена ,чітка і обгрунтована.Всі питаня вирішувались конкретно ,чітко без зволікань.Ріелтор Вьюшкина Людмила Іванівна ,виявилась дійсно тіею людиною,яка насправді знаходиться на своему місці: професійна ,коректна , майстерна в переговорах,швидко реагуе ,добре оріентуется в ситуації на ринку та в юридичних аспектах угади ,дуже приемна.Я дуже вдячна агенству ,і звичайно , буду рекомендувати тільки цього ріелтора своїм друзям та знайомим.З повагою Кас'ян Вікторія.

15.05.2023  Сергій

Велика подяка Людмила Іванівна Вюшкіна за підбір нерухомості. Це найкращий спеціаліст в своїй галузі, і рекомендую і буду рекомендувати її всім хто бажає купити чи продати нерухомість .

15.05.2023  Аліна

Хочу сказать спасибо специалисту по зарубежной недвижимости Людмиле Ивановне Вьюшкиной за грамотную консультацию. Теперь я точно знаю куда буду инвестировать свои сбережения. Теперь я осуществлю свою мечту. И буду рекомендовать АН ДНЕПР-СИТИ всем своим знакомым.

Продаж квартир

Ціна: 52 000 $
Кімнат: 2
Площа: 56 / - / 7 м2
Поверх: 7 / 9
Ціна: 55 000 $
Кімнат: 2
Площа: 48 / - / 7 м2
Поверх: 3 / 5

Продаж будинків

Ціна: 21 000 $
Тип: будинок
Поверхів: 1
Спалень: 3
Площа будинку: 84 м2
Ділянка: 6 сот
Ціна: 55 000 $
Тип: будинок
Поверхів: 1
Спалень: 3
Площа будинку: 60 м2
Ділянка: 6 сот

Оренда квартирЗамовити зворотній дзвінок