Наші спеціалісти

 

Костиря Лілія

Директор агенції нерухомості Dnepr-City

Забезпечує виконання всіх зобов'язань, що приймаються агенцією.Забезпечує чітку та безперебійну роботу всіх відділів агентства, їх якісну взаємодію.Здійснює підбір, навчання та організацію діяльності агентів з нерухомості.Здійснює моніторинг та аналіз ринку нерухомості, розробляє на їх основі бізнес-план агенції з різних видів нерухомості.Організовує роботу з розробки та впровадження технологій та методів підвищення продажів нерухомості.Проводить ділові переговори, здійснює взаємодію з ключовими клієнтами та партнерами агенції.Здійснює взаємодію з органами та посадовими особами, які беруть участь в оформленні угод з нерухомістю та супутніх процедур. 

Роман Кошман

Заступник директора АН DNEPR-CITY

Досвід роботи рієлтором з 1 листопада 2002 року. Більш ніж 1000 угод купівлі-продажу. Спеціалізація : будинки, квартири, ділянки, комерційна нерухомість у Дніпрі та Підгородному. Сертифікований ріелтор, член спілки СФНУ (Спілка фахівців з нерухомого майна України). Роман має індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє проводити угоди легко та без ускладнень. Кошман Роман любить свою роботу! Його оптимізм дозволяє знаходити рішення навіть в складних ситуаціях. Проблемні угоди Роман сприймає як цікаву задачку та його ентузіазм практично у всіх випадках виводить на позитивний результат. Брехня та омана — поняття, які чужі Роману, як у житті, так і на роботі. Подати неприємну правду або повідомити неприємну вістку так, щоб не образити — це одна з профільних якостей Романа. Він глибоко переконаний, що є обличчям своєї компанії. Тому репутація DNEPR-CITY це його особиста репутація.Тімченко Віталій

Рієлтор

Досвід роботи у сфері нерухомості з 2018 року. Займається продажем та орендою квартир, будинків, дач, комерційної нерухомості та земельних ділянок. 

Цикош Галина

Рієлтор

Рієлтор зі стажем роботи з 2016 року. Спеціалізація: будинки, квартири, ділянки у Шевченківському районі Дніпра, а саме Краснопілля, 12-й квартал, Корея. 

Швець Юлія

Рієлтор

Експерт з продажу та купівлі нерухомості. Працює як з новобудовами, так і з вторинним ринком. Швидко та якісно проводить угоди, гарантуючи повну конфіденційність та безпечність. 

Оксана Павловська

Рієлтор

Експерт у сфері нерухомості. Спеціалізація: продаж, купівля, оренда та обмін нерухомості в Дніпрі. Сертифікований ріелтор, є членом СФНУ (Спілка фахівців з нерухомого майна України). Допоможе продати вашу нерухомість у місті Дніпро. Надає консультації стосовно придбання майна. Займається орендою житлових будинків, квартир та комерційної нерухомості.Обмін нерухомості. Експерт у сфері купівлі та продажу новобудов у місті Дніпро. Продаж закордонної нерухомості (4 страни).

 

В'юшкіна Людмила

Спеціаліст з закордонної нерухомості (Турція, Болгарія, Кіпр)

Фахівець із закордонної нерухомості.Допоможе: купити будинок або квартиру вашої мрії біля моря, для життя, відпочинку або інвестицій, підібрати найкращу нерухомість на вигідних умовах з мінімальним входом від 30% та максимальною безпроцентною розстрочкою від забудовника до 72 місяців. Працює в дистанційному режимі та надає безкоштовні консультації 

Лемешко Ірина

Рієлтор

Допоможе купити, продати, орендувати, здати нерухомість.Зі свого боку гарантує чесність та відкритість.Індивідуальний підхід, юридична консультація, оформлення всіх документів.

Волкова Оксана

Рієлтор

Фахівець з Нерухомості на Лівому Березі ДніпраОсновні навички:Професійні навички продажів: Мій успішний досвід у сфері продажу будинків та ділянок включає в себе ефективні переговори та побудову довірливих відносин з клієнтами. Я надаю високоякісний сервіс, орієнтований на досягнення конкретних результатів.Орієнтованість на клієнта: Моя філософія полягає в повному задоволенні потреб клієнтів. Я постійно прагну пропонувати найкращі варіанти житла та ділянок, що відповідають їх очікуванням і бюджету, створюючи таким чином задоволених клієнтів.Ефективне маркетингове просування: Мої навички маркетингу дозволяють мені успішно просувати нерухомість через різноманітні канали, включаючи онлайн-платформи, соціальні мережі та традиційні засоби реклами.Місія:Полегшити процес купівлі/продажу, надаючи унікальне просторове рішення, відображаючи індивідуальність та стиль життя кожного клієнта.

Замовити зворотній дзвінок