Наші спеціалісти

 

Костиря Лілія

Директор агенції нерухомості Dnepr-City

Забезпечує виконання всіх зобов'язань, що приймаються агенцією.Забезпечує чітку та безперебійну роботу всіх відділів агентства, їх якісну взаємодію.Здійснює підбір, навчання та організацію діяльності агентів з нерухомості.Здійснює моніторинг та аналіз ринку нерухомості, розробляє на їх основі бізнес-план агенції з різних видів нерухомості.Організовує роботу з розробки та впровадження технологій та методів підвищення продажів нерухомості.Проводить ділові переговори, здійснює взаємодію з ключовими клієнтами та партнерами агенції.Здійснює взаємодію з органами та посадовими особами, які беруть участь в оформленні угод з нерухомістю та супутніх процедур. 

Роман Кошман

Заступник директора АН DNEPR-CITY

Досвід роботи рієлтором з 1 листопада 2002 року. Більш ніж 1000 угод купівлі-продажу. Спеціалізація : будинки, квартири, ділянки, комерційна нерухомість у Дніпрі та Підгородному. Сертифікований ріелтор, член спілки СФНУ (Спілка фахівців з нерухомого майна України). Роман має індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє проводити угоди легко та без ускладнень. Кошман Роман любить свою роботу! Його оптимізм дозволяє знаходити рішення навіть в складних ситуаціях. Проблемні угоди Роман сприймає як цікаву задачку та його ентузіазм практично у всіх випадках виводить на позитивний результат. Брехня та омана — поняття, які чужі Роману, як у житті, так і на роботі. Подати неприємну правду або повідомити неприємну вістку так, щоб не образити — це одна з профільних якостей Романа. Він глибоко переконаний, що є обличчям своєї компанії. Тому репутація DNEPR-CITY це його особиста репутація.Тимченко Віталій

Рієлтор

Досвід роботи у сфері нерухомості з 2018 року. Займається продажем та орендою квартир, будинків, дач, комерційної нерухомості та земельних ділянок. 

Цикош Галина

Рієлтор

Рієлтор зі стажем роботи з 2016 року. Спеціалізація: будинки, квартири, ділянки у Шевченківському районі Дніпра, а саме Краснопілля, 12-й квартал, Корея. 

Швець Юлія

Рієлтор

Експерт з продажу та купівлі нерухомості. Працює як з новобудовами, так і з вторинним ринком. Швидко та якісно проводить угоди, гарантуючи повну конфіденційність та безпечність. 

Оксана Павловська

Рієлтор

Експерт у сфері нерухомості. Спеціалізація: продаж, купівля, оренда та обмін нерухомості в Дніпрі. Сертифікований ріелтор, є членом СФНУ (Спілка фахівців з нерухомого майна України). Допоможе продати вашу нерухомість у місті Дніпро. Надає консультації стосовно придбання майна. Займається орендою житлових будинків, квартир та комерційної нерухомості.Обмін нерухомості. Експерт у сфері купівлі та продажу новобудов у місті Дніпро. Продаж закордонної нерухомості (4 страни).

 

В'юшкіна Людмила

Спеціаліст з закордонної нерухомості (Турція, Болгарія, Кіпр)

Фахівець із закордонної нерухомості.Допоможе: купити будинок або квартиру вашої мрії біля моря, для життя, відпочинку або інвестицій, підібрати найкращу нерухомість на вигідних умовах з мінімальним входом від 30% та максимальною безпроцентною розстрочкою від забудовника до 72 місяців. Працює в дистанційному режимі та надає безкоштовні консультації 

Лемешко Ірина

Рієлтор

Допоможе купити, продати, орендувати, здати нерухомість.Зі свого боку гарантує чесність та відкритість.Індивідуальний підхід, юридична консультація, оформлення всіх документів.

Замовити зворотній дзвінок