Оксана Павловська

 

Рієлтор

Експерт у сфері нерухомості. Спеціалізація: продаж, купівля, оренда та обмін нерухомості в Дніпрі. Сертифікований ріелтор, є членом СФНУ (Спілка фахівців з нерухомого майна України). Допоможе продати вашу нерухомість у місті Дніпро. Надає консультації стосовно придбання майна. Займається орендою житлових будинків, квартир та комерційної нерухомості.Обмін нерухомості. Експерт у сфері купівлі та продажу новобудов у місті Дніпро. Продаж закордонної нерухомості (4 страни).


11.05.2023  Юлія

Хочу подякувати АН «Dnepr-City» та окремо спеціалісту у сфері нерухомості Оксані Павловській, до якою зверталася за допомогою! Професіонал у своїй справі, відповідальна, порядна людина. Дуже швидко вирішили питання та знайшли житло, яке ідеально відповідало нашим потребам. Співпраця була приємною! Обовʼязково порекомендую знайомим та наступного разу буду звертатися саме до неї.

10.05.2023  Наталія

Працювала з Павловською Оксаною, вважаю особливою вдачею у пошуку квартири моєї мрії саме зустріч і співпрацю з нею. Звертайтесь. PS Велике дякую за співпрацю, Оксана! Лілія, ви створили суперсучасну агенцію, де відчуваєш, що тебе чують, одержуєш підтримку і впевненість у компетенції . Працюють професіонали.


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгукуЗамовити зворотній дзвінок