Головна >> Новобудови >> ЖК Suncity (Сансіті)

ЖК Suncity (Сансіті)

ЖК Suncity (Сансіті) фото

Основна інформація

Житловий комплекс Suncity побудований забудовником Добробуту. Об'єкт відноситься до категорії новобудов комфорт класу. Будинок ввели в експлуатацію у 4 кварталі 2021 року. В ЖК готове до заселення - 3 секції.

Адреса ЖК

ЖК Suncity знаходиться в місті Дніпрі. Новобуд розташований у районі Індустріальний по просп. Миру. Цілком корисно скористатися онлайн-картою у верхній частині сторінки. На ній відмічено точне розташування будинку. Так простіше оцінити зручність локації, рівень розвитку інфраструктури у районі, близькість до основних магістралей міста. Карта допоможе зорієнтуватися, як доїхати до новобудови, щоб на власні очі побачити ЖК, його територію і квартиру, що сподобалася.

Технічні особливості

Житловий комплекс побудували за технологією - силікатна цегла. Новобудова має 10 поверхів, висота стель у квартирах сягає 2.78 м. Забудовник передбачив у новобудові автономне опалення. Майбутнім власникам квартир з авто варто поцікавитись наявністю підземного паркінгу чи стоянки у дворі. У ЖК Suncity є парковка.

Об'єкти інфраструктури

Розташування новобудови продумане та зручне. Поруч із житловим будинком є необхідні об'єкти інфраструктури: навчальні заклади, дитячий садок, лікарня, тц, ринок, магазини, паркові зони, транспортна розв'язка, школа, автостоянка, гаражний бокс. Відстань від магазину, парку або зупинки громадського транспорту до житлового комплексу можна оцінити на карті на сайті або при особистому відвідуванні об'єкта.


Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок