Цікаві та складні ситуцаії у роботі рієлтора

19.04.2023   

🏠Насправді, робота рієлтора - це дуже і дуже цікаво.

Попри те, що багатьом ця професія здається нудною, кожна угода - це ніби серіал 🙌🏻
У кожного своя історія: хтось продає квартиру, хтось купує, хтось свариться, мириться, одружується, розлучається... І все це – історії, свідками яких ми хоч-не-хоч є.
Щоразу неможливо передбачити, як розгортатимуться події під час угоди.
🤷🏻‍♀️Що вже тут говорити: одного разу, хлопець і дівчина (на той момент продавець і покупець), після операції одружилися, і це ми дізналися вже пізніше.

▫️Таких ситуацій за час нашої роботи траплялося дуже багато, але, крім цікавих, траплялися й складні ситуації.
Адже ми всі люди, і ніхто не застрахований, приміром, від хвороби. Але це все потрібно вирішувати і якось "викручуватися".
Наприклад, завжди складно, коли частина власників перебуває в Україні, а частина – за кордоном. У такому разі скласти довіреність досить важко, а це один із найважливіших моментів угоди.

▫️Також, була ситуація, коли після передачі задатку людина втратила частину документів у маршрутці. Таке часто трапляється поспіхом або при хвилюванні, і це просто неможливо передбачити. Чи варто говорити, який у всіх був стрес? Думаємо, що це й так зрозуміло. Але трапляється таке не вперше. Дзвонили до диспетчерської, просили повернути за винагороду.😅

З професіоналами, звісно, немає безвихідних ситуацій, але краще до них не доводити і намагатися максимально все контролювати.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що цікавих історій була маса. І багато хто з них - це короткий посібник майбутнім клієнтам, як робити варто чи не варто. На багато історії можна подивитися, і у своїй майбутній угоді не допустити таких помилок.

Замовити зворотній дзвінок