Швець Юлія

 

Рієлтор

Експерт з продажу та купівлі нерухомості. Працює як з новобудовами, так і з вторинним ринком. Швидко та якісно проводить угоди, гарантуючи повну конфіденційність та безпечність.


24.08.2023  Ірина

Добрий день, хочу висловити подяку і агенству в цілому і конкретно Юлії Швець. Вона повністю забрала на себе перемовини з покупцями і взагалі всі організаційні роботи. Дуже приємна, професійна та позитивна людина. До сих пір, зустрічаючись інколи на вулиці, щиро радію Юлії

09.07.2023  Наталья

Недавно приобрела недвижимость с АН Днепр-Сити. С риэлтором Юлией Швец это было не трудно. Это хрупкая девушка делала всё ненавязчиво, очень тактично, учитывая все мои капризы, при этом всё очень профессионально. В итоге я очень довольна.Отдельно спасибо руководителю Костыре Лилии Сергеевне. У неё ответственность и порядочность на первом месте. И ещё талант переговорщика😄 После работы с этими людьми останетесь добрыми знакомыми навсегда. Если вы хотите безопасно преобрести недвижимость, то вам в АН Днепр-Сити. Девочкам большое спасибо за сотрудничество.

05.06.2023  Людмила

Огромная благодарность АН Днепр-Сити, а именно Юлии Швец! Неоднократно обращалась к Юлии. Очень помогла с продажей квартиры и сдачей в аренду. Минимальные сроки, полное сопровождение, порядочность и пунктуальность.Советую!

11.05.2023  Антоніна

Мали досвід з продажу квартири за допомогою копанії АН Дніпро-Сіті, та представника агента з нерухомості Юлії Швець. Залишились задоволені якісним обслуговуванням, швидким вирішенням питання, повний юридичний супровід, що залишає тільки приємні спогади про співпрацю. Окремо дякуємо керівнику-засновнику Лілії Костирі за якісне виконання своєї роботи. Працюйте з професіоналами АН Днепр-Сити, воно того варте. Бажаємо компанії успіху та процвітання!

10.05.2023  Виктория Поминова

Добрый день. Выражаю огромную благодарность АН Днепр-Сити и агенту по недвижимости Юлии Швец за оказанную помощь в продаже квартиры. Было много волнений и переживаний по поводу оформления сопутствующих документов, но благодаря работе Юлии, сделка прошла незаметно для меня. Делалось всё в установленные сроки, оперативно и без лишних нервов. Буду рекомендовать всем знакомым такого грамотного, вежливого и пунктуального специалиста, как Юлия. Спасибо за профессионализм, терпение, понимание и заботу!

10.05.2023  Анастасія Сухіна

Така класна команда фахівців! Отримали задоволення від співпраці з Юлією Швець і керівником агенції Лілією Сергіївною! Нюанси, які виникали в процесі підготовки до правочину швидко вирішувались! Все пройшло на позитиві. Щиро вдячна за професійний підхід і позитив, який ці люди випромінюють!

10.05.2023  Катерина

Мала досвід спілкування з різними агентствами нерухомості і рієлторами. Від спілкування з Юлією Швець залишилися лише приємні враження. Професіонал своєї справи і дуже чуйна людина. Директор агентства порядна і чесна людина, все юридичне супроводження і перевірки - прозоро. Рекомендую всім знайомим до співпраці лише їх.

10.05.2023  Лора

Хочу поблагодарить агента по недвижимости Юлию Швец и руководителя агентства АН Днепр Сити Лилию Костыря за помощь в продаже и покупки жилья.Все было очень быстро и качественно,Все хлопоты по документам взяли на себя нам вообще не пришлось нечего делать )спасибо большое Вы профессионалы в своем деле !!!

09.05.2023  Ігор

Щиро дякуємо компанії АН Днепр-Сити, а саме керівнику-засновнику Лілії Костирі та агенту з нерухомості Юлії Швець за якісне виконання своєї роботи! Ми мали досвід з продажу та придбання нерухомості з АН. Повний юридичний супровід, вирішення спірних питань і укладання угоди в межах запланованого терміну. Це все залишило тільки приємні спогади про той період життя. Працюйте з професіоналами АН Днепр-Сити, воно того варте. Бажаємо компанії успіху та процвітання!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгукуЗамовити зворотній дзвінок