Швець Юлія

 

Рієлтор

Експерт з продажу та купівлі нерухомості. Працює як з новобудовами, так і з вторинним ринком. Швидко та якісно проводить угоди, гарантуючи повну конфіденційність та безпечність.


14.10.2023  Олександр

Дякую всьому агенству та особливо Юлії Швец. Професійна робота по всім напрямкам. Адекватна оцінка квартири, реальні терміни та професійне супроводженя угоди. Дякую!

14.10.2023  Тетяна

Дуже вдячна агенції, а особливо рієлтору Юлії! Професійний підхід, чуйність, вміння слухати. Знає коли, і яку саме пораду потрібно дати. Все зробили в термін, що обговорювався. Все законно, юридично правильно. Агентство все перевіряє, фіксує, документує. Дуже рада, що саме вони допомогли продати мою квартиру, а потім купити нову квартиру моєї мрії!

22.09.2023  Єгор

Дуже приємні та професійні фахівці своєї справи. Особиста подяка Юлії Швец. Ми всім дуже задоволені!

24.08.2023  Ірина

Добрий день, хочу висловити подяку і агенству в цілому і конкретно Юлії Швець. Вона повністю забрала на себе перемовини з покупцями і взагалі всі організаційні роботи. Дуже приємна, професійна та позитивна людина. До сих пір, зустрічаючись інколи на вулиці, щиро радію Юлії

09.07.2023  Наталья

Недавно приобрела недвижимость с АН Днепр-Сити. С риэлтором Юлией Швец это было не трудно. Это хрупкая девушка делала всё ненавязчиво, очень тактично, учитывая все мои капризы, при этом всё очень профессионально. В итоге я очень довольна.Отдельно спасибо руководителю Костыре Лилии Сергеевне. У неё ответственность и порядочность на первом месте. И ещё талант переговорщика😄 После работы с этими людьми останетесь добрыми знакомыми навсегда. Если вы хотите безопасно преобрести недвижимость, то вам в АН Днепр-Сити. Девочкам большое спасибо за сотрудничество.

05.06.2023  Людмила

Огромная благодарность АН Днепр-Сити, а именно Юлии Швец! Неоднократно обращалась к Юлии. Очень помогла с продажей квартиры и сдачей в аренду. Минимальные сроки, полное сопровождение, порядочность и пунктуальность.Советую!

11.05.2023  Антоніна

Мали досвід з продажу квартири за допомогою копанії АН Дніпро-Сіті, та представника агента з нерухомості Юлії Швець. Залишились задоволені якісним обслуговуванням, швидким вирішенням питання, повний юридичний супровід, що залишає тільки приємні спогади про співпрацю. Окремо дякуємо керівнику-засновнику Лілії Костирі за якісне виконання своєї роботи. Працюйте з професіоналами АН Днепр-Сити, воно того варте. Бажаємо компанії успіху та процвітання!

10.05.2023  Виктория Поминова

Добрый день. Выражаю огромную благодарность АН Днепр-Сити и агенту по недвижимости Юлии Швец за оказанную помощь в продаже квартиры. Было много волнений и переживаний по поводу оформления сопутствующих документов, но благодаря работе Юлии, сделка прошла незаметно для меня. Делалось всё в установленные сроки, оперативно и без лишних нервов. Буду рекомендовать всем знакомым такого грамотного, вежливого и пунктуального специалиста, как Юлия. Спасибо за профессионализм, терпение, понимание и заботу!

10.05.2023  Анастасія Сухіна

Така класна команда фахівців! Отримали задоволення від співпраці з Юлією Швець і керівником агенції Лілією Сергіївною! Нюанси, які виникали в процесі підготовки до правочину швидко вирішувались! Все пройшло на позитиві. Щиро вдячна за професійний підхід і позитив, який ці люди випромінюють!

10.05.2023  Катерина

Мала досвід спілкування з різними агентствами нерухомості і рієлторами. Від спілкування з Юлією Швець залишилися лише приємні враження. Професіонал своєї справи і дуже чуйна людина. Директор агентства порядна і чесна людина, все юридичне супроводження і перевірки - прозоро. Рекомендую всім знайомим до співпраці лише їх.

10.05.2023  Лора

Хочу поблагодарить агента по недвижимости Юлию Швец и руководителя агентства АН Днепр Сити Лилию Костыря за помощь в продаже и покупки жилья.Все было очень быстро и качественно,Все хлопоты по документам взяли на себя нам вообще не пришлось нечего делать )спасибо большое Вы профессионалы в своем деле !!!

09.05.2023  Ігор

Щиро дякуємо компанії АН Днепр-Сити, а саме керівнику-засновнику Лілії Костирі та агенту з нерухомості Юлії Швець за якісне виконання своєї роботи! Ми мали досвід з продажу та придбання нерухомості з АН. Повний юридичний супровід, вирішення спірних питань і укладання угоди в межах запланованого терміну. Це все залишило тільки приємні спогади про той період життя. Працюйте з професіоналами АН Днепр-Сити, воно того варте. Бажаємо компанії успіху та процвітання!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгукуЗамовити зворотній дзвінок