Квартира в новому житловому комплексі в Міль Пальмерас, Пілар де ла Орадада, Аліканте  (№ 1747)

Ціна: 180 000 €

Квартира в новому житловому комплексі в Міль Пальмерас, Пілар де ла Орадада, Аліканте фото 1

Характеристики

Ціна: 180 000 €
Тип нерухомості: продажа квартир
Спалень: 2
Площа: 65 м2

Адреса: Іспанія, Аліканте

Нове будівництво поряд з пляжем Міль Пальмерас, між Кампоамор та Торре де ла Орадада.

Комфорт починається з вашої оселі. Житловий комплекс має широкий спектр зручностей, призначених для вашого здоров'я та благополуччя.

Це бездоганне місце, щоб насолоджуватися своїм новим будинком з ідеальним розташуванням, послугами та зручностями, що гарантують повний благополуччя.

Житловий комплекс розташований близько до пляжу Міль Пальмерас, між Кампоамор та Торре де ла Орадада, в природній та тихій обстановці. Всього 46 квартир з 1 або 2 спальнями з 1 або 2 ванними кімнатами, а також вражаючими спільними зонами користування басейном з витягом, повністю обладнаним тренажерним залом, кімнатою відпочинку, спортивним залом, косметичним кабінетом та кабінетом фізіотерапії.

Закінчення будівництва: 30 червня 2024 р.

У квартирах передбачено попереднє встановлення кондиціонерів спліт-системи (холод-тепло) у вітальні та спальнях (без побутової техніки).

Виробництво гарячої води для побутових потреб за допомогою компактного 150-літрового аеротермічного накопичувача з електричним забезпеченням, що забезпечує економію енергії в порівнянні з традиційним електричним водонагрівачем. Буде розташований у галереї або кухні, залежно від типу квартири.

Наші партнери на ринку нерухомості вже 11 років і допоможуть вам знайти ідеальний варіант не тільки в Іспанії, але і в 15 інших країнах, включаючи Чорногорію, Туреччину, Болгарію, Балі, Таіланд та в інших.
Звертайтесь, і ми врахуємо усі ваші побажання.
Ірина Лемешко

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок